Ohnivý kuře: Je libo kuřecí pařátek nebo snad býčí penis? Užijte si tradiční vietnamské pokrmy podle Liua

Víte, kdo dostal Mika s Burákem do lochu? Jejich kámoš Dave. A ten se právě teď vrátil. Jak velkou z této nečekané návštěvy budou mít kluci radost? A jakou nepříjemnost bude muset řešit Liu a Hany? Dozvíte se to ve středeční epizodě Ohnivýho kuřete ve 20.15 na Primě.
Ohnivý kuře (4) - scénka 1

Za Mikem a Burákem dorazí do Janových Lázní jejich starý známý kámoš Dave. Ten Dave, kvůli kterému nakonec skončili oba v kriminále a on mezitím rozkradl jejich hospodu. A co hůře, tváří se, že pro ně má skvělý kšeft.

Kvůli zkušenostem z minula se kluci do spolupráce moc nehrnou, hlavně praktický Burák. Ale Mike je i přes lehkou nedůvěru s nabídkou docela spokojený. Nic ovšem nijak podezřele nevypadá, tak proč se starým známým nesejít alespoň na snídani. Jenže Burákova intuice samozřejmě nezklame a kluci se opět namočí do dalšího průšvihu. Tenhle je bude stát hodně práce i peněz!

Podívejte se na upoutávku:

Ohnivý kuře (4) - upoutávka
Ohnivý kuře (4) - upoutávka

Pobavíte vás i události ve Večerce. Hany totiž přijede domů s tím, že má problém se svým profesorem. Její pomoc si špatně vyložil a ona se ho potřebuje slušně a se ctí zbavit.

Ohnivý kuře (4) - scénka 2
Ohnivý kuře (4) - scénka 2

Malvína se hned začne připravovat. Tak zvanou „zapuzovací“ večeři už dobře zná. Všichni tři si hrají na původní vietnamskou rodinu, která lpí na zvycích a velmi tradičních jídlech. Liu vždy chystá tak zvláštní pokrmy, že normální smrtelník by se jich ani nedotkl. Ale tenhle profesor bude hodně tvrdý oříšek....

Ohnivý kuře (4) - scénka 3
Ohnivý kuře (4) - scénka 3

Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě!

reklama