Ohnivý kuře: Karel Trébl "zabere" na kurtizánu! A Renáta s Tomem si začínají mnout ruce

Vypadá to, že Tomův plán s Ančou začíná fungovat. Nebo to všechno nakonec Karel Trébl prokoukne? Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře (52) - upoutávka

reklama

Klára je trošku v nervu z Didi, která se sice už nevzteká, ale pořád je naštvaná a vůči ní chladná. V cukrárně začínají mít navíc napilno a Veruna přestává vše sama zvládat. Požádá proto Kláru, aby opustila Hotel Grand. A představte si, že Klára ani neprotestuje! Vrásky jí totiž kromě toho bude dělat i Dan, který se čím dál víc snaží sblížit s Didi a stát se součástí jejího života. A hlavně Kláře začne trochu mluvit do výchovy.

Mike se spolčí s Danem

Dan nakonec přijde se skvělým nápadem překvapit Didi. Chce tak napomoci i jejímu sblížení s Klárou. A Veruna si zase začíná všímat toho, jak se sbližují Dan s Klárou. A nějakým zvláštním způsobem se s Danem spolčí i Mike!

Verunu vyberou do show Nebeské dorty! Je z toho v šoku, ale co hůře, její parťačka „v dortu“ Danča se soutěže nebude moct zúčastnit, stejně jako Klára. Jak tohle mladá cukrářka vymyslí?

Taktika s ženou zabírá

Kurtizána Anča, kterou přivedl Tom a o níž Renáta pochybovala, že bude Karla Trébla vůbec zajímat, přejde do útoku. A zcela nepřekvapivě na Trébla její fígle „zaberou“ a starší hoteliér začne být pěkně zaháčkovaný!

Juniorovi se celá situace přestává líbit, trochu se obává, aby náhodou neostrouhali a Karel Trébl se třeba náhodou s Ančou nechtěl oženit.

Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě! 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!