Ohnivý kuře: Klára má sokyni, na Mikea si dělá zálusk vnadná servírka

Start nového podniku se málem podepíše na vztahu Kláry a Mikea a dobře to nevypadá ani s fingovanou svatbou Juniora a Sáby. Vyjde nakonec lest a ustojí skutečná láska intriky? Dívejte se na Ohnivý kuře ve středu ve 20.15!
SERVÍRKA
SERVÍRKA

Mike a Burák rozjíždějí chod podniku na ostro. Jsou z toho pěkně vynervovaní a mají být proč. V Ohnivým kuřeti budou mít totiž kluci plné ruce práce. A navíc o ně budou usilovat i dvě atraktivní holky, které se k nim připojí pod záminkou výpomoci. Zejména ta jedna, která má zájem o Mikea, bude hodně neúprosná. Klára bude řádně žárlit. Dokáže se sukničkář Mike skutečně změnit?

V Grandu holky vybírají fotografa na svatbu, řeší oblečení a vše a vůbec se nestarají o finanční stránku věci. Jediný, koho to zajímá, je Leoš, kterého ale Renáta vůbec neposlouchá. A poměrně na ni kašle i Junior, který se sice má pro peníze oženit ve fingované svatbě, ale dál si užívá se svojí skutečnou přítelkyní, kterou Renáta nenávidí. A Juniorovu neupřímnost prokoukne i Sába!

Malvína má vydávat knihu a Manka jí omylem vyhodí všechny propriety, co k tomu potřebuje. A tím si proti sobě poštve i věčně smířlivou Malvínu.

Sledujte Ohnivý kuře ve středu ve 20.15 na Primě.

reklama