Ohnivý kuře: Mezi Burákem a Karolínou to začíná jiskřit. Jen ať to Burák zase nezpacká

Vždy, když se totiž na obzoru objeví žena, Burák udělá pokaždé to samé – začne být příliš "hrrr" a chce hned pomalu zakládat rodinu.
Ohnivý kuře II (27) - upoutávka

reklama

Burák a Karolínou spolu strávili noc. Jenže to opět vypadá, jako vždycky – Burák bere všechno až moc vážně, zatímco Karolína to vidí na volnější vztah a Burákovo nadšení a chuť trávit společně dny, večery a noci úplně nesdílí.

Binec všude

Veruna už začíná mít dost své sestry. Ta se totiž strašně „učí“ na zkoušky, ale přitom nechává v bytě svinčík jako celá třída mateřské školy. A tatínek navíc Veruně brání, aby po ní trochu toho úklidu požadovala. Je to trochu začarovaný kruh.

Jana navíc z Veroniky pořád tahá peníze a celkově začíná být vidno, že to není až takový andílek, jak se prezentuje. Dost už jí začíná mít hlavně paní Hrubešová, kterou štve, že z Veruny tahá peníze. Rozhodne se proto vzít věci do svých rukou. Už zase:

Hrubeška vyhodí Janu
Hrubeška vyhodí Janu

Soňa a Leoš rozjíždějí svůj krámek s kozími produkty. Leošovi vůbec nevadí se zapojit do propagace naprosto osobitým způsobem.

Kozlíček Leoš
Kozlíček Leoš

Macátka začínají stíhat stíny minulosti. Až do Kuřete za ním dorazí jeho bývalý kolega Evžen Rorejs a chce po Macátkovi, aby mu pomohl, jinak prý prozradí všem jeho blízkým tajemství z jeho minulosti, kterým by se určitě nechtěl chlubit. Jenže Macátko už se k dávno minulým praktikám nechce vracet a vydírat se nechce nechat…

Temná minulost Macátka
Temná minulost Macátka

reklama

reklama