Ohnivý kuře plné nových tváří. Dívejte se už ve čtvrtek

První role po porodu! Po déle než roce se opět objevila před kamerou Laďka Něrgešová, moderátorka primáckého TOP staru, která si od mateřských povinností odskočila na natáčení seriálu Ohnivý kuře.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (68) - upoutávka

reklama

„Byla jsem přemluvena na pár obrazů do svého oblíbeného seriálu, říkala jsem si tedy ,dobřeʻ, je to jen do jednoho dílu, jenom taková epizodka – tak jo,“ vysvětluje Laďka.

Kohout by měl o Laďku zájem

Natáčení si po více než roční pauze velmi užívala. „Jsem ráda, protože jsem vystoupila z toho mateřského procesu a donutili mě se namalovat, vzít si na sebe minisukni a rozpustit si vlasy,“ směje se moderátorka. V seriálu se potkala s kolegy Mirkem Šimůnkem nebo Richardem Genzerem, se kterým natáčela nejvíc obrazů. Geňa ji nejdříve svádí a pak se na ni doslova vrhne.

Na Laďku Něrgešovou si brousi zuby Kohout
Autor: Produkce Na Laďku Něrgešovou si brousi zuby Kohout

Natáčení Laďce zabralo téměř celý den. Jaké pocity měla na jeho konci? „Bylo to příjemné, ale bylo mi trošku divné, že jsem tady neměla děti. Brala jsem to jako takový menší odpočinek,“ připouští maminka Medy a Adama.

Jitka Smutná jako maminka Pavlínky

Laďka ovšem není jedinou herečkou, která se objeví před kamerou po delší době. Do děje vstoupí nová herecká posila v podání oblíbené herečky Jitky Smutné. Ta bude hrát maminku, paní Kalouskovou, divákům již známé postavy Pavlínky, kterou hraje Ivana Korolová.

„Paní Kalousková je maminka, která střeží svoji dceru Pavlínku. Myslím, že je to trochu taková stíhačka, je z rodu maminek, které napůl žijí život svých dětí. Navíc je to věřící žena, což jí z jejího pohledu dává právo tak trošku soudit jiné. Je to takové pokřivené vnímání víry,“ říká Jitka.

Jitka Smutná hraje Pavlíny maminku
Autor: Produkce Jitka Smutná hraje Pavlíny maminku

Na place se Jitka Smutná nejvíc potkává právě s Ivanou Korolovou a Lucií Polišenskou. A jak si natáčení pochvaluje?

„Já jsem si vždycky moc chtěla zahrát s Luckou Polišenskou, už když začínala. Říkala jsem si, že to je holka, se kterou bychom se mohly někdy v životě herecky setkat. Tak se mi splnilo přání. Ani jsem jí to nikdy neřekla,“ směje se Jitka.

Dívejte se na Ohnivý kuře ve čtvrtek od 20.15 na Primě.

reklama

reklama