Ohnivý kuře: Renáta se vrátí jako by se nechumelilo. Snad jí na to Leoš znovu neskočí

Robert Dražan dal Renátě jasně najevo, jak se věci mají. Ona se tedy po několika dnech vrací zhrzená do Janových Lázní a je jí jasné, že se musí vrátit zpátky k Leošovi. Jenže jak to navléknout? Bude ji manžel vůbec znovu chtít? Sledujte Ohnivý kuře v pondělí ve 20.15 na Primě.
Ohnivý kuře (69) - upoutávka

Vztah Soni a Leoše začíná pomalu vzkvétat. Jenže v tom se objeví… hádejte kdo? No přece Renátka!

Té navíc poradí její věrná kámoška Mlejnková, jak to nejlépe navléknout, aby na ní nebyla rodina naštvaná – udělat ze sebe oběť.

Mlejnková má plán
Mlejnková má plán

A tak se do toho Renáta pustí po hlavě a všichni ostatní nebudou stačit ani zírat, a to včetně Juniora, a to už je co říct:

Renátka všem odpustila
Renátka všem odpustila

Denisa zve Buráka a Verunu do další televizní soutěže, jenže podle ní už mělo být jasné, jak to skončí. Veronika s Burákem by měli prohrát. Jenže to se jim ani za mák nelíbí! A chtějí ji odmítnout.

Mike chce opět odjet, protože se dozví, že Dan se přestěhoval ke Kláře. To je pro něj poslední kapka. A ani jeho matka ho nedokáže v Janových Lázních udržet. Také jeho přátelé se ho snaží přemluvit, ať v Janovkách zůstane. Ale moc se to nedaří. Dojde navíc k tragické rodinné události…

Renáta chce pořádat velkou akci pro "hoch" rodiny, aby všichni viděli, jak jsou s Leošem šťastní.

Renáta je zpět
Renáta je zpět

Jenže Leoš? Ten píše Soně, jak se mu po ní stýská. Jak tohle dopadne? A povede se Denise konečně svést Buráka?

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

reklama