Ohnivý kuře se vrátí po prázdninách ještě vtipnější a napínavější!

Oblíbený seriál z gastronomického prostředí pokračuje podzimní řadou. Seznamte se v ní s novými postavy, objeví se ale i dramatické příběhy!
Veruna a Klára
Veruna a Klára

reklama

Hrubešová přihlásila Verunu do televizní soutěže jako svou dceru, ale účastnit se natáčení musí celá rodina, což celou věc zkomplikuje. Kláru bude nadále obtěžovat tajemný stalker, dozvíte se, kam až je schopný zajít, a překvapí vás nejen kdo to je, ale i osoba, která Kláře pomůže v nouzi nejvyšší. Burák začne chodit s Karolínou, ale jejich štěstí nebude mít dlouhé trvání, pořád přemýšlí o Veruně.

Karolína, Burák a Veruna
Karolína, Burák a Veruna

Na Jardu s Malvínou a Mankou se usměje štěstí, ze dne na den se stanou multimilionáři, jenže s penězi nepřichází jen radost. Mezitím si Kohout vybuduje výnosný byznys s Alešovým reprodukčním materiálem, což mezi nimi způsobí rozbroje, znovu spřátelit je může snad jen utajený Kohoutův syn.

Kohout v akci
Kohout v akci

Leoš se Soňou se opravdu milují, ale spolubydlení se Soninou matkou lásce zrovna neprospívá.

Soňa a Leoš
Soňa a Leoš

O Robim se konečně dozvíte, jak přišel ke svým penězům, v čem spočívá jeho talent a zdali se policistovi Rorejsovi podaří dostat ho do kriminálu.

Rorejs a Macátko
Rorejs a Macátko

Těšit se můžete na všechny známé postavy i mnoho těch, které se v seriálu teprve představí. Ti všichni budou žít své příběhy, které nebudou postrádat humor, ale i napětí.

Merylin a Robi
Merylin a Robi

Těšit se můžete také na nové postavy: bývalého ředitele domova důchodců a spisovatele Arnošta Krudence (Otakar Brousek), Mariku – sestru kuchařky z Grandu Jarky (Denisa Pfauserová), pořádně mazanou Alenu Kociánovou, která to náramně umí s kuchařem Kohoutem (Martina Preissová), a společně rozjedou velmi plodný obchod. Objeví se Kohoutův ztracený syn Broněk (Jindřich Žampa) s bývalou partnerkou (Kamila Špráchalová).

Kohoutův ztracený syn Broněk
Kohoutův ztracený syn Broněk

reklama

reklama