Ohnivý kuře: Starosta Mlejnek si proti sobě poštve Robiho. A to neměl dělat!

Robi je totiž tak trošku mafián, ale to Mlejnek až dosud neví. Teď se má o jeho praktikách možnost přesvědčit...
Ohnivý kuře II (35) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Leoš už má doslova plné zuby paní Janákové. Rozhodne se proto jednat, je mu totiž jasné, že Soňa se svojí matkou nic nezmění. Domluví tedy schůzku s realitním agentem, který má přinést nabídky na nejlepší bydlení v Janovkách, kam by se paní Janáková mohla přestěhovat. Celý plán poněkud zkomplikuje úraz, který se Leošovi přihodí. Takže to zase nedopadne?

Janáková je všude
Janáková je všude

Robiho pokerové večírky začínají vyvolávat problémy. Mlejnek u něj totiž prohrál pěknou sumu peněz, což se nelíbí Monice. Ta donutí svého muže, aby šel za Robim a nechal si od něj peníze vrátit.

To ale Robi samozřejmě důrazně odmítá! Mlejnek mu začne dokonce vyhrožovat, to si ale Robi rozhodně nenechá líbit. Naopak vyrazí do protiútoku, a to se bude Mlejnek ještě divit!

Na pokr bez peněz nelez
Na pokr bez peněz nelez

Veruna se Slávkou se snaží připravit na soutěž, kde musí vymodelovat model stavby ze dřevěných špalíčků. Vůbec jim to nejde. Pomoc překvapivě najdou u poslíčka Vojty!

Slávka neustoupí
Slávka neustoupí

V Hotelu Grand se hodlá ubytovat velká skupina důchodců. Ti mají samozřejmě i o něco vyšší nároky, jenže u Jiřího coby ředitele hotelu narazí. Kdepak, Jiříček ten nikomu nevyjde vstříc.

Všichni hosti se na něj naštvou a bude to Johana, která všechno zachrání. Jiří ji ale pořádně „zpéruje“ a když se jí zastane číšník, dostane od Jiřího výpověď. V Grandu to začíná jít „od desíti k pěti“…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama