Paní Hrubešová se vrhla na Buráka. Proč? Podívejte se na Ohnivý kuře ONLINE

Pokud vám v televizi utekla úterní epizoda, podívejte se na ni hezky v klidu online. Třeba hned teď. Co vás v ní čeká?
burák v zajetí
burák v zajetí

reklama

Shoda náhod zavede do cukrárny Sylvy, bývalou kolegyni a evidentně i úhlavní „nepřítelkyni“ paní Hrubešové. Ta se kontaktu s ní snaží všemožně vyhnout, ale nezadaří se. Jen konfrontována nejen s dávnou známou, ale i jejím o dekády mladším partnerem. Aby se nenechala zahanbit, vymyslí si i Slávka svého mladého „kolouška“. Koho? No přece Buráka!

Manipulace na 100%

Mike neustále hledá provozního do Hotelu Grand. Johana se na místo snaží všemožně protlačit svého bratra Jiřího. Dokonce vymyslí i plán, jak Jiřího udělat nedostupným tak, aby o něj Mike doslova prosil. Podaří se to ale Johaně? A bude to pro Grand skutečně taková výhra, kdyby se Jiří stal provozním ředitelem?

Bistro "nefrčí"

Liu se snaží rozjet vedle své večerky, která mu už nijak nevydělává, také vietnamské bistro. Zatím se mu ale moc nedaří a utápí se v depresích. Naštěstí má vedle sebe Hany, Malvínu a Olíka a ti mu z jeho splínu rádi pomohou.

V Ohnivým kuřeti konečně zavládl pořádek – nová kuchařka Karolína funguje, chodí do práce a je pro Buráka i Macátka skvělou oporou. Co ale řekne na novou kuchařku Veruna?

reklama

reklama