Renáta dokáže naprosto pobláznit Jiřího. Jak se jí to povede?

Jiří je stále zamilovaný do Kláry, manipulátorce Renátě proto bude stačit jen pár dobře mířených hlášek, aby měla Jiřího přesně v té pozici, v níž ho chce mít, krotkého jako beránka.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Podepsaná smlouva

reklama

Ačkoliv se Kláře zrovna dvakrát nelíbilo, když ji Renáta požádala, ať Jiřímu tu a tam věnuje přátelský úsměv, vypadá to, že její taktika začíná přinášet své ovoce. 

Stále zamilovaný Jiří

Jiří totiž podlehl naději, že má u Kláry stále šanci. A to je přesně to, čeho chtěla Renáta docílit. Nyní má Jiřího naservírovaného pěkně na podnose a on rád udělá vše, co mu Renáta řekne. Jen pokud ho to dostane do blízkosti Kláry...

Dělá to ale skutečně Renáta pro dobro rodiny Tréblových, nebo pro svoje vlastní? To se dozvíte v Ohnivým kuřeti v úterý, které vysíláme zcela výjimečně až od 21.15 po pořadu Česko hledá prezidenta.

reklama

reklama