Renáta vymyslí geniální plán, jak na Kláru. Přes Didi! Dívejte se na Ohnivý kuře

Ačkoliv Klára Renátu neustále osočuje, že může za její problémy, vypadá to, že tentokrát je v tom její macecha nevinně. Nebyla by to ovšem Renáta, aby opět za Klářinými zády "nekula pikle"...
Ohnivý kuře II (39) - upoutávka

Veruna řeší problém, který se objevil po „hře na pár“ s Vojtou, Vojta by ji totiž jako přítelkyni rád bral. Jenže Veruna, ta to vidí jasně – jen kamarádi.

Jen kamarádi, Vojto
Jen kamarádi, Vojto

Rorejs se pořád snaží vetřít do Robiho soukromí. Moc se mu to ale nedaří. Tentokrát se pokusí do jeho soukromí proniknout skrze poker. Bohužel to ale vůbec neumí, a tak ho to musí chudák Macátko naučit. Jen kdyby ten Rorejs nehrál jako ponocný!

Pingl Rorejs
Pingl Rorejs

Učit se tedy bude muset nejen s Macátkem, ale i u Slepičků. Jako nejvhodnější plán ale vyhodnotí přizvat si na pokerový turnaj někoho lepšího, než je on sám – Gonzalese!

Leoš už má dost paní Janákové a je odhodlaný pro její „odsun“ udělat cokoliv, co je třeba.

Jako maminka
Jako maminka

Dokonce zajede i na farmu za jejím manželem. Od něj se ale dozví něco, co vědět nechce – že se plánuje se svou ženou rozvést

Renátino nové angažmá

Renáta v Janových Lázních dohlíží na rekonstrukci dětského domova, kterou jí zadala její zámožná známá. A má pro ni nový džob! Kromě dětského domova chce zrekonstruovat i místní domov pro seniory. Chce, aby došlo k jeho kompletní rekonstrukci a chce, aby na ni Renáta osobně dohlížela.

Aby měla z krku Kláru se Renáta rozhodne tít do živého – sežene člověka, který bude obtěžovat Didi. A „svoji milovanou vnučku“ před ním zachrání.

Přichází pokračování televizní soutěže. Samozřejmě je třeba, aby se jí opět zúčastnil i Veroničin tatínek. To bude zase mela. Tentokrát se budou dělat jitrnice! Jenže cukrářka, Slávka ani Verunin otec netuší, jak se takové jitrnice připravují. Pomoci jim bude muset Burák. A do toho se připlete najednou i Vojta, který se s „rozchodem“ odmítá smířit…

Ohnivý kuře sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama