Riky a Niky utečou v Ohnivým kuřeti od Buráka s Verunou

Burák se totiž před dětmi podřekne a ony získají pocit, že u něj doma nejsou vítané. Utečou proto z domova. Bude Burák schopen je najít, a pokud ano, usmíří se?
Veruna a Burák
Veruna a Burák

reklama

Veruna odjíždí na pracovní akci na dva dny. A Burák zůstává doma s dětmi a z jejich přítomnosti úplně nadšený není.

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Ohnivý kuře II (112) - upoutávka

Bohužel se mu ale jedna věc dost nepovede – před dětmi se uřekne, že jsou jedna velká starost. Riky a Niky kvůli tomu utečou z domova. Kde je ale bude Burák honit?

Roman z Ohnivýho kuřete není táta Táni

Broněk žije s Kohoutem a Táňou. Když ho přijede vyzvednout jeho matka, Broňkovi se nechce domů. Jak Broněk, tak Kohoutova bývalá manželka jsou stále přesvědčeni, že Táňa je Kohoutova dcera. Jí se sice nepovede vysvětlit jim opak, ale naopak se od Kohoutovy exmanželky dozvědí zajímavé věci o něm. Že by nakonec na Kohouta změnila názor?

V Grandu se domlouvá velká snowboardová akce. Co původně vypadalo jako velký kšeft, vypadá vzhledem k připomínkám spíš na průšvih. Organizátoři navíc chtějí, aby na akci Radek se Svěceným domluvili živou kapelu. Radka napadne, že by mohla zahrát kapela Pavlínky. Svěcenému se to ale vůbec nelíbí.

Leoš se chce stůj co stůj dozvědět, jak je to s Renátou a Miluškou. Tak nějak odmítá uvěřit tomu, že to všechno dělá Renáta z dobroty svého srdce. Taky že ne. Když ale na Renátu udeří, ta mu to všechno vysvětlí. To bude Leoš koukat!

Dívejte se ve čtvrtek od 20.15 na Primě na Ohnivý kuře.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!