Šafář je pěkný zmetek. Podívejte se ONLINE na Ohnivý kuře a dozvíte se, proč!

Čtvrteční epizoda byla ve znamení velkých a dramatických odhalení. Pokud jste ji neviděli v televizi, neměli byste si jí nechat ujít!
Veru smutní
Veru smutní

reklama

Paní Hrubešová a Burák měli ohledně Šafáře jasno už delší dobu. Veronika jejich náznakům stála odmítala uvěřit, nicméně časem pochybám také podlehla. Ještě více ji v tom utvrdilo, když dort, který připravovala údajně pro Pavlova kolegu, našla na internetu jako narozeninový dort jiné dívky.

Nevěru vysvětlil, ale...

Pavel sice vše umně vysvětlí, jenže s stane, co se stát nemělo (a nebo pro důstnojnost Veroniky mělo) - Veronika přistihne Pavla v Hotelu Grand "in flagranti" s jinou ženou!

Pohoda ve vztahu začíná končit i u Kláry s Mikem. Mike se neustále tváří, jak je zavalený prací, přitom ale dost času tráví se snowboardistkou Petrou. Společný čas navíc Kláře zamlčuje...

Kačaba "jede"

U Slepičků to začíná doslova vřít. Jarda nemůže kvůli bolavým zádům chodit, Kohout proto musí zastat práci za pípou i v kuchyni zároveň. Kačaba proto vymysí plán, který Jardu téměř položí - hospodu si vezme na starost ona sama. Ani protesty nepomohou, podle Malvíny je to skvělý nápad!

reklama

reklama