Seznamte se s Jiříčkem. Ten v Ohnivým kuřeti ještě pořádně zatopí!

S Johanou, která momentálně dělá šéfkuchařku v Hotelu Grand, už jste se seznámili. Nyní je na řadě její milovaný bratr Jiří.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Povedený Jiříček

reklama

Toho už jste mohli vidět i v televizní kuchařské show Zlatý rondon. Ano, je to právě ten Jiří, kvůli kterému se Johaně doslova zatmělo před očima a zničila jídlo svého kuchařského soupeře Martina Svatka. Na svého mladšího bratra zkrátka Johana nedá dopustit.

Protože je ale Jiříček trochu problémový tvor, má velký problém sehnat práci. Když mu „vybouchne“ další jeho spolupráce (samozřejmě kvůli tomu, že jsou všichni ostatní neschopní a on sám je dokonalý), osud ho zavede do Janových Lázní za jeho sestrou. To budou ještě všichni koukat, čeho bude Jiříček schopný!

Jiří a jeho sestra Johana
Jiří a jeho sestra Johana

Nová herecká posila

Jako Jiří Němec se v Ohnivým kuřeti představí herec Jiří Hána. Jiří je hotelový manažer. Je průměrně inteligentní, zakřiknutý, nesmělý, neurotický, má velice chabé sociální dovednosti; svou nejistotu občas zakrývá arogancí, občas naopak působí vstřícně a vyrovnaně; de facto je to sociopatická osobnost, která nedokáže správně číst signály svého okolí, a to je zdrojem jejích problémů. Ve vztahu k ženám, penězům, práci se Jiří často chová jako nezodpovědný, rozmazlený floutek. Spoléhá se na pomoc sestry.

Jiří vyrůstal a žije ve vleku své sestry, i když ta dělá vše pro to, aby ho přesvědčila o opaku a pozvedla jeho sebevědomí. Jiří se tak nikdy nenaučil sám řešit problematické životní situace, ale je svou sestrou udržovaný v nerealistické iluzi, že naopak všechno zvládá a chyba je v okolním světě. Čím méně toho Jiří skutečně dokáže, tím více si o svých schopnostech myslí. A velice těžce nese, když ho někdo z této iluze chce vyvést. Stejně jako těžce nese odmítnutí tam, kde čekal opětované city. S žádnou ženou proto nikdy nedošel k delšímu vztahu, ale panic to už rozhodně není.

Jiří nezná cit pro míru a je proto schopen reagovat naprosto neadekvátně, dělat z komárů velbloudy a z velbloudů komáry. Pokud by ho ale před okolním světem nechránila sestra, zůstal by z něj jen hysterický uzlíček nervů a mindráků. Pokud mu někdo ukřivdí, dokáže být dětinsky mstivý, chová se jako křivácký malý hajzlík.

S Jiříkem se seznámíte už ve čtvrtek v premiérové epizodě Ohnivýho kuřete, která startuje ve 20.15 na Primě! 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!