Seznamte se s Veruninou sestrou a tátou. ONLINE v Ohnivým kuřeti

Viděli jste čtvrteční epizodu Ohnivýho kuřete? Pokud ne, měli byste se na ni mrknout. Seznámíte se v ní totiž s Veruninou rodinou!
Rodina Veruny
Rodina Veruny

Čistě náhodou, i když ne až tak náhodou totiž na náměstí v Janovkách potká svého otce, kterého přes dvacet let neviděla. A co je ještě zajímavější, seznámí se i se svojí sestrou, o které neměla až dosud ani ponětí. Proč se tohle rodinné setkání vůbec událo? To se dozvíte v Ohnivým kuřeti. Náhoda to ale rozhodně nebyla...

Kolonista na Marsu

Náhoda není ani to, že se jednoho dne objeví Aleš u Slepičků přede dveřmi se všemi svými věcmi. S Malvínou se domluvil, že bude moci u nich bydlet v Mančině prázdném bytě. Jenže Malvína na všechno ve shonu zapomněla a Manka se po rozchodu s Ferdou do bytu vrátila. Aleš tím pádem nemá kde bydlet.

Ale proč proboha? Prodal veškerý majetek, aby si za něj koupil letenku na Mars, a byl tak prvním z kolonistů. No vážně! Jenže kde teď bude bydlet, než na Mars odletí?

Zdeněk Pohlreich v Kuřeti

Macátko má z ostudy kabát kvůli svému videoblogu. Klukům ale začíná v kuchyni jeho pomoc chybět, proto se ho snaží "vylákat" z útrob bytu ven. O tom ale nechce bývalý probační pracovník ani slyšet. Možná by mu mohl pomocit Zdeněk Pohlreich!

reklama