Sledujte Ohnivý kuře v předpremiéře v sobotu 5.3. a pak každé pondělí a středu

Startujeme v sobotu 5. března ve 20.15, kdy uvidíte Ohnivý kuře v předpremiéře. Na další epizody se pak se těšte vždy v pondělí a ve středu večer, od 20:15 na Primě!
Kuchař Sváťa (Luděk Sobota) a Burák s Mikem
Kuchař Sváťa (Luděk Sobota) a Burák s Mikem

reklama

Na koho se můžete už od 5. března od 20:15 na Primě těšit?

Seriál Ohnivý kuře rozehrává svůj děj v hned několika odlišných gastronomických prostředích. Ústřední dvojkou je Mike a Burák, dva kluci, kteří se ani nenadáli a ocitli se najednou ve vězení. Nyní, když je z lochu konečně propustili, se vydávají do Janových Lázní, kde Burák zdědil po strýci restauraci. Jenže jelikož byl strýc těžký alkoholik, nezanechal podnik ve zcela použitelném stavu. Burák vlastně podědil ruinu a bude jen na něm a jeho kámošovi Mikeovi, jak se k tomuto nelehkému úkolu postaví. Sukničkáře Mikea hraje Jakub Prachař, jeho věrného kumpána Buráka Jan Dolanský.

Mike a Klára (Kristýna Leichtová)
Mike a Klára (Kristýna Leichtová)

 

Protože Mike nenechá žádnou sukni v klidu, je jasné, že ho budou první zajímat ženy. Právě proto mu doslova uhrane místní cukrárna, kterou vede energická Klára a její kámoška Veronika, která je sice tak trošku drbna, ale v jádru je to hodná holka. A jaké dámy osazenstvo kavárny ztvárňují? Role Kláry připadla Kristýně Leichtové, Veroniku hraje Lucie Polišenská.

Sourozenci Jarda (Michal Suchánek) a Manka (Lenka Krobotová)
Sourozenci Jarda (Michal Suchánek) a Manka (Lenka Krobotová)

 

Janovy Lázně nejsou žádné maloměsto, nesmí tu proto chybět také luxusní hotel, v tomto případě Hotel Grand. Rodinné vztahy majitelů hotelu už však zdaleka tak luxusní nejsou. Petra Štěpánka coby dědečka Trébla, typově prvorepublikového restauratéra, se o hotel snaží připravit jeho snacha Simona Babčáková, za vydatné pomoci svého manželka Josefa Poláška a vykutáleného synka David Gránského. Tréblovi jsou prostě famílie k pohledání! Jejich podnik drží nad vodou hlavně skvělý kuchař Sváťa (Luděk Sobota) a parta „na place“ v čele s krásnou Soňou (Barbora Seidlová).

Renáta (Simona Babčáková) a Karel Trébl (Petr Štěpánek)
Renáta (Simona Babčáková) a Karel Trébl (Petr Štěpánek)

 

Jejich opakem jsou Slepičkovi, rodinka, která společně vede restauraci jak jinak než U Slepiček. Manka (Lenka Krobotová) je rázná žena, která se snaží sjednat pořádek v rodině i v hospodě, ale moc se jí to nedaří. Její bratr (Michal Suchánek) je totiž pořádný snílek, jehož největším snem je vlastní pivovárek a pivo, a jeho manželka Malvína (Linda Rybová)? Ta má hlavu stále v obláčcích. Ještě, že je Manka osoba duševně silná, že všechny problémy ustojí. Jediný, koho občas „nevydýchá“ je Libuše Švormová alias bytná Mašlíková, Tahle jedubaba vlastní dům, kde mají Slepičkovi pronajatou hospodu a háže jim všem ustavičně klacky pod nohy.

Burák (Jan Dolanský), Renáta Tréblová (Simona Babčáková) a Mike (Jakub Prachař)
Burák (Jan Dolanský), Renáta Tréblová (Simona Babčáková) a Mike (Jakub Prachař)

reklama

reklama