Sledujte TAJNOU MISI paní Vopršálkové u Robiho

Pan Vopršálková je drbna první třídy. Teď ale dostala ten nejtěžší úkol svého života – nikomu nic neříct a spolupracovat na vyšetřování!
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tajná mise (OK 31)

reklama

Když totiž Evžen Rorejs zjistí, že se paní Vopršálková stala novou uklízečkou u Robiho a Marylin, vycítí, že právě tohle je jeho šance, aby „gaunera Robiho“ dostal.

Velké maskování

Chce proto po paní Vopršálkové, aby do bytu Robiho nasadila odposlouchávací zařízení. To ale zdaleka nebude tak snadné, jak by se mohlo zdát, a paní Vopršálková bude muset hodně improvizovat, aby se neprozradila.

Po ruce naštěstí bude mít Macátka, kterého Evžen svými „pákami“ zkrátka donutil spolupracovat. Z Macátka se tak stane pan instalatér a bude na sobě mít bezvadnou paruku, montérky a vůbec byste ho vlastně nepoznali. Zkrátka převlek, jak má být.

Nezapomeňte se proto ve čtvrtek od 20.15 na Primě dívat na další epizodu Ohnivýho kuřete!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!