Soňa se konečně projeví. Je fakt drsná Sonice!

Leoš má sice Soňu za velkého mamánka a celkově milovníka své maminky i tatínka, to se ale začíná pomalu, leč jistě měnit.
Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Drsná Sonice

reklama

Do Janových Lázních totiž přijíždí za svojí sestrou Helena, Sonina teta. Ne, že by se snad vydala přímo do Janových Lázní, ale cestou ze svého lázeňského pobytu se přece zastaví za svojí rodinou a konečně se také seznámit se Soniným partnerem Leošem. Leoš z toho bude mít pramalou radost.

Celá rodinka!

Za Helenou totiž přijede i její manžel a dvě děti a ti všichni se rozhodnou strávit noc v Leošově bytě. Samozřejmě za neustálého lamentování a ne zrovna lichotivého hodnocení Leoše. Ten se proto vypraví strávit noc u Robiho.

Druhý den ale Soňa zjistí, že Helena s celou rodinou plánují v Janových Lázních zůstat a rázně se tomuto nápadu postaví. To budete koukat!

Dívejte se na Ohnivý kuře od 20.15 na Primě, jak to celé dopadne!

reklama

reklama