Tohle je rozchod. A Leoš má paní Janákovou definitivně zase doma!

Leoš si už maloval, jak se zbaví paní Janákové i Aloise a Arnošta. Bohužel mu to moc nevyšlo…
Leoš a paní Janáková
Leoš a paní Janáková
Produkce

reklama

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Tohle je rozchod

Když se totiž rozhodl „odstavit“ Aloise do domova důchodců, aby mu neustále nestál „za zadkem“  nebo dokonce neležel v posteli, netušil, jakou lavinu tím spustí. Aloise totiž v domově seniorů nepřijali a Arnošt jako jeho milující bratr vymyslel, že se všichni společně i s paní Janákovou odstěhují kamsi do srubu na vesnici.

Dva bratry? Ani omylem

Jenže tohle bylo na paní Janákovou moc. V Janových Lázních se jí líbí a aby se opět vracela na ves, kdepak. Navíc se jí nelíbila ani myšlenka, že by s dvěma bratry byla jako páté kolo u vozu, respektive jejich služka. A protože se Arnošt na její výtky moc netvářil, usoudila, že tohle je konec jejich vztahu.

Ale tohle přece Leoš nemůže dopustit! Sledujte Ohnivý kuře v úterý od 20.15 na Primě a uvidíte, čeho všeho je Leoš schopen, aby měli konečně se Soňou svůj vysněný klid.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!