Velký triumf Juniora je na obzoru. Sledujte Ohnivý kuře

Junior je z práce v hotelové kuchyni úplně hotový a už zcela vážně zvažuje odchod do Prahy. Jenže se mu povede jedna hodně dobrá věc, kterou jeho děda nakonec ocení. Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře!
Ohnivý kuře (57) - upoutávka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Manka odhalí, že její bratr skutečně chodí do posilovny. Jelikož se jí to ale vůbec nezdá, pojme podezření, že než na cvičení tam chodí spíš za nějakou ženou. A protože zoufalé sestry dělají zoufalé věci, rozhodne se svoji hypotézu potvrdit, nebo vyvrátit. Za tímto účelem se ale spojí s člověkem nečekaným, tedy bábou Mašlí:

Manka se spřáhne s Mašlí
Manka se spřáhne s Mašlí

Ta sice nejdříve odmítne, ale nebude dlouho trvat, co si všechno „přežvýká“ (přece jen by tímhle mohla pořádně Slepičkovi poštvat, což je smyslem jejího života) a na Mančinu nabídku kývne. Zanedlouho přijde se šokujícím zjištěním!

Dan si nedá pokoj

Klára se pořád potýká s tím, že ji balí Dan. I když to všechno vypadá, jakoby nic, je jasné, že Dan si jde tvrdě za svým. Moment, kdy se Kláře rozbije auto, bude skvělou příležitostí, jak se opět ukázat.

A pokoj si nedá ani Renáta

Renáta Tréblová je neuvěřitelná. I když málem praskla její nevěra s Dražanem, klidně natvrdo Leošovi řekne, že s ním jede na Expo. A když má Leoš trochu pochyby ohledně toho, že i Dražan tam zůstává přes noc, jako správný podpantoflák nic neudělá. Akorát Dražan se chce ze vztahu s Renátou trochu vyvléknout, a aby nemuseli jet společně na výstavu, vymyslí si malou lest. Toho Leoš využije a chce jet místo Dražana. Nadšení Renáty ovšem zmizí jako pára nad hrncem.

Drtí ji totiž nejen Leoš, ale hlavně jeho otec, o kterém je přesvědčená, že chce rodinu rozeštvat:

Starej chce Tréblovi rozeštvat
Starej chce Tréblovi rozeštvat

Dívejte se v pondělí ve 20.15 na Primě na Ohnivý kuře. 

Reklama
Reklama