Veruna se zraní. Pořádně kuriózně. Podívejte se na v Ohnivým kuřeti ONLINE

Cukrářka Veronika je prostě éro. A když si něco umane, tak to tak bude, i kdyby to obnášelo vymyslet plán hodný Jamese Bonda.
Veruna se směje
Veruna se směje

reklama

Veruna je přesvědčená o tom, že je její táta vážně nemocný. Ten ale vše popírá (no bodejť by ne, vždyť on nemocný opravdu není, což ale Veronika neví) a odmítá se jít nechat vyšetřit do nemocnice. Poté, co zkrachují veškeré plány na to jej vyšetřit doma Markem, vymyslí Veruna extra plán: bude předstírat zranění, aby ji otec musel doprovodit do nemocnice. No a tam už jej na to vyšetření nějak dotlačí.

Skutečné zranění

Všechno se ale tak trošku zvrtne a z fingovaného vyvrknutého kotníku bude skutečné zranění. Uvěří už konečně cukrářka otci, že je zdravý jako rybička, jen znavený z přemíry práce?

Dost práce mají i Leoš a Soňa. Zaprvé s výrobou sýrů, ale zejména se sháněním podnájmu a obchodu. U Kláry a Mikea už o moc déle zůstat nemohou, jenže pronájem, co jim měl přihrát Mlýnek, je stále v nedohlednu. Mlýnková už se navíc vidí v rodinné vile Tréblových a v podstatě Leoše vydírá, aby vilu prodal.

Nová "páka"

Jinak se s podnájmem může rozloučit. To by ale zase nerad viděl Trébl nejstarší, pro něhož je vila rodinnou hodnotou. Leošovi ale nakonec do klína spadne úplnou náhodou informace z intimního života paní Mlýnkové, kterou by její manžel určitě rád slyšel. Role se tedy pomalu obracejí…

A Aleš se snaží najít vhodnou ženu, s níž by mohl povít potomka. Když už odlétá jednosměrně na Mars, aby po něm na Zemi něco zůstalo.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!