O čem ženy mluví, když muži nejsou doma? Pojďte k Marii na dort

Být tak malou muškou a slyšet, co „ta moje“ vypráví svým kamarádkám, když nejsem u toho. To by si jistě přál nejeden muž. Zázraky neumíme, ale můžeme napovědět. Podívejte se na scénu vystřiženou ze seriálu Všechny moje lásky, která věrně kopíruje podobná kamarádská setkání ze života:-)
Kdo má na vše radu? Přece kamarádky.
Kdo má na vše radu? Přece kamarádky.
Archiv/Prima

Čas prožitý s kamarádkami nepodceňujte. Pokud jim můžete věřit, pak je na řešení problémů i na duši tím nejlepším. Jen tak si poklábosit, od srdce se zasmát, neřešit, jestli vám to zrovna sluší, nebo se nemuset přetvařovat. To jsou momenty, které mají přímo magické účinky. V dnešní době plné stresu a tlaku okolí, by bez takových chvil člověk skončil nejspíš na psychiatrii.

4. epizodu Všech mých lásek nezapomeňte sledovat v neděli ve 20.15 na Primě.

A Marie? Ta si je síly kamarádství určitě také vědomá. Vždyť například kamarádka Líza přišla s nápadem, začít si sepisovat všechny svoje lásky. A komu se může svěřit Líza s tajemstvím, které rozhodně nemůže řešit s manželem... Od toho tu jsou opět kamarádky.

A co přátelství mezi muži a ženami? Také je tak funkční?

Asi ne. Studie amerických vědců z Univerzity ve Wisconsinu zveřejněná před necelými třemi lety říká, že dnešní doba sice smíšeným kamarádstvím přeje, ale ne v případě jedinců, kteří žijí v trvalém partnerském vztahu či v manželství. Mnoho partnerů na kamaráda své přítelkyně žárlí. Často opodstatněně.

Výhody smíšeného přátelství spatřovali účastníci studie v tom, že jim jejich protějšek dokáže dobře poradit či poskytnout názor z jiného úhlu pohledu. Vše o seriálu najdete TADYNezadaným ženám pomůže kamarád na krátkou dobu řešit samotu, když jsou bez  přítele – mají s kým jít do kina, na večeři, vyplní po jejich boku prázdné místo na večírku.

Možné nevýhody přátelství s opačným pohlavím? Jsou prosté. V první řadě u takového kamarádství hrozí zamilování. Pak můžete mít na věci tak rozdílný názor, že se nikdy neshodnete.

Zde si pusťte, co všechno stihly kamarádky Marie, Líza a Zuzka probrat na jedné krátké návštěvě. Taková setkání jsou někdy plodnější než návštěva psychologa:-)

VML – Kamarádky sobě
VML - Kamarádky sobě

 

Toto by mohlo zajímat nejen seriálovou Marii. Jak se dát dohromady po rozchodu? Když nenajdete odpověď u kamarádek. Přečtěte si tento článek.

Pokud má každý z vás jiné cíle, jen těžko můžete čekat, že vám to bude klapat

Rozchod bolí, ale můžete se z něj hodně poučit

 

Po čem ženy touží

Aspoň že existuje jeden muž, který ví, Po čem ženy touží

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama