Obložit terasu dřevem dokážete sami

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.
Ve 2. dílu Libovek nás Pepa Libický naučí obkládat terasu dřevem
Ve 2. dílu Libovek nás Pepa Libický naučí obkládat terasu dřevem
archiv FTV Prima

reklama

Nejkrásnější rána a nejromantičtější snídaně bývají na terase. Pokud ovšem máte ve svém rodinném domku terasu z plechu, asi si v horkých letních dnech pobytu na ní příliš neužijete. V hobby pořadu Libovky Pepy Libického se naučíme, jak lze stylově obložit terasu dřevem.

Na dřevěné terase bude posezení velmi příjemné i v parném létě
Autor: archiv FTV Prima Na dřevěné terase bude posezení velmi příjemné i v parném létě

Není to zrovna práce, kterou by člověk vykonával v domácnosti dennodenně, přesto na ni ale občas dojde. Pokud si nejste úplně jistí, jak máte postupovat při výměně lustru, nechte si poradit v rubrice Minutový manžel. Rozhodně se toho nemusíte bát! Jestliže vyměňujete starý lustr za nový stejného typu, je to otázka několika minut a potřebovat k tomu budete jen šroubovák.

Rubrika Minutový manžel bude o výměně lustru
Autor: archiv FTV Prima Rubrika Minutový manžel bude o výměně lustru

Sledujte v neděli 13. října ve 13.30 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!