Pepa Libický předvede výrobu měděného krytu na digestoř

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak má pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie lze zvolit, aby se dílo podařilo.
Na obyčejnou digestoř si můžete vyrobit designový vintage kryt
Na obyčejnou digestoř si můžete vyrobit designový vintage kryt
archiv FTV Prima

reklama

Venku už svěže voní čerstvý jarní vzduch, a tak je přesně ten správný čas na to, abychom pročistili vzduch i u nás doma v kuchyni. Ideálně pořídit si digestoř. Stačilo by pouze vyhledat webové stránky nějakého ověřeného obchodníka a vybrat si v e-shopu jednu z nepřeberného množství vytuněných a designových digestoří. Pokud ovšem za nejlepší považujete stejně vždy především to, co si uděláte sami, nechte se inspirovat výrobou a montáží stylového měděného krytu na digestoř s komínkem v Libovkách Pepy Libického.

Kdo má rád vintage styl, měděný kryt na digestoř je pro něj to pravé
Autor: archiv FTV Prima Kdo má rád vintage styl, měděný kryt na digestoř je pro něj to pravé

S ohněm by si sice člověk zahrávat neměl, ale pokud budete bedlivě sledovat „minutového manžela“ Pepu Libického, přiučíte se, jak máte pracovat s plynovým hořákem a následně bruskou, s jejichž pomocí vytvoříte neodolatelný vintage design pohledového krovu.

Minutový manžel vás naučí pracovat s bruskou
Autor: archiv FTV Prima Minutový manžel vás naučí pracovat s bruskou

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 1. března ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!