Pepa se v dalším dílu Libovek pustí do libové vestavby do auta

Návody na rekonstrukci, vyrábění, budování i tvoření pro všechny, kteří nevědí, z které strany a jak začít, přináší Libovky Pepy Libického. Kromě větších projektů, ve kterých moderátor a kutil Pepa Libický názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké vybrat materiály a technologie, přináší i rubriku Minutový manžel s tipy a triky na drobné domácí úpravy, které ocení opravdu každý.
Pusťte se také do vestavby do auta
Pusťte se také do vestavby do auta
archiv FTV Prima

reklama

Pepa se v dalším dílu pustí do libové vestavby do auta, díky které bude moci snadno převážet rozměrné náklady a zároveň mít bezpečně uložené potřebné nářadí. Korbu si tak pečlivě přeměří a pustí se do výroby rámu z hliníkových profilů, které pospojuje speciálními spojkami. Profily si případně dokrátí dle potřeby, orádluje je a zkompletuje tím základ bedny a jejího víka. Následovat bude opláštění bedny, které Pepa udělá z plechů – po obvodu vždy přivrtá plech ke konstrukci a pak ho přinýtuje. Bednu dokompletuje o panty držící víko a petlici na zavírání, nasadí do auta a je hotovo.

Jak namontovat magnetická revizní dvířka do stěny?
Autor: archiv FTV Prima Jak namontovat magnetická revizní dvířka do stěny?

V rubrice Minutový manžel Pepa předvede, jak namontovat magnetická revizní dvířka do stěny. Ať je ze sádrokartonu, OSB desek nebo cihel.  

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 20. listopadu 2022 ve 12.40 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!