Rekonstrukce pokračuje výměnou zatravňovacích dlaždic

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, ale také to, jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.
Na řadu tentokrát přišla výměna zatravňovacích dlaždic
Na řadu tentokrát přišla výměna zatravňovacích dlaždic
archiv FTV Prima

reklama

Okolí domu, kde se pokládala nová dlažba a renovovaly se vstupní schody, se bude konečně finalizovat. Na budoucím parkovacím místě se tak Pepa pustí do výměny zatravňováků. Nejprve vyndá ty staré a pak připraví podloží – terén srovná a zhutní vibrační deskou, vysype štěrkem a ten zažehlí. Následně přijde na řadu kladečská vrstva jemnějšího štěrku a na ni už jednotlivé kostky. Mezi zatravňováky a trávník připraví Pepa obrubník.

Při výměně dlaždic je třeba nejdříve srovnat podloží
Autor: archiv FTP Prima Při výměně dlaždic je třeba nejdříve srovnat podloží

V rámci Minutového manžela se Pepa vrátí do rozestavěné koupelny a ukáže, jak připojit odpad v rámci renovace WC, když nový odpad na ten stávající nesedí.

Jen správně položená dlažba bude dlouho dobře sloužit
Autor: archiv FTP Prima Jen správně položená dlažba bude dlouho dobře sloužit

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 24. října 2021 ve 12.55 na Primě!

reklama

reklama