Stavba plůtku nepočká, Pepa se do ní pustí se vší vervou

Návody na rekonstrukci, vyrábění, budování i tvoření pro všechny, kteří nevědí, z které strany a jak začít, přináší Libovky Pepy Libického. Kromě větších projektů, ve kterých moderátor a kutil Pepa Libický názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké vybrat materiály a technologie, přináší také rubriku Minutový manžel s tipy a triky na drobné domácí úpravy, které ocení opravdu každý. Letos nově nabízí rubriku Lekce pro syna, ve které naučí mladé kutily základy užitečné do života.
Dřevěné hranoly se musejí nejprve naformátovat
Dřevěné hranoly se musejí nejprve naformátovat
archiv FTV Prima

reklama

Pamatujete na pokládku velkoformátové dlažby u pergoly? Čas grilování už je za rohem, a tak se Pepa pustí do stavby plůtku, který oddělí relaxační část od zbytku zahrady. Dřevěné hranoly naformátuje, jejich konce stylově seřízne a celé je natře lazurou 3 v 1. Založí spodní řadu sloupků, pěnou k nim přilepí i řadu vrchní a nezapomene na druhou vrstvu nátěru. Demontuje staré zábradlí kolem pergoly a do sloupků zasune natřené rámy.

Jednoduchý plot bude rychle hotový
Autor: archiv FTV Prima Jednoduchý plot bude rychle hotový

V Minutovém manželovi předvede dva druhy vrtání – do betonu a do duté cihly. Poradí, jakou vybrat vrtačku i vrták, aby to šlo jako po másle, třeba i do železobetonu.

Vrtání do betonu a duté cihly
Autor: archiv FTV Prima Vrtání do betonu a duté cihly

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 26. března 2023 ve 12.40 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!