V Libovkách tentokrát Pepa Libický vyrobí dřevěnou vázu na zip

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie lze zvolit, aby se dílo podařilo.
Vyrobte si dřevěnou vázu v neobvyklém vzhledu
Vyrobte si dřevěnou vázu v neobvyklém vzhledu
archiv FTV Prima

reklama

Další stylový a originální kousek pro nás přichystal Pepa Libický. V jeho pořadu, který nadchne všechny kreativní kutily, si tentokráte vyrobíme dřevěnou vázu na zip. Zůstává vám nad tím rozum stát? Sledujte Libovky Pepy Libického a uvidíte, že nic není nemožné!

Že dřevěná váza nemůže být na zip? Omyl, Pepa Libický takovou vyrobil!
Autor: archiv FTV Prima Že dřevěná váza nemůže být na zip? Omyl, Pepa Libický takovou vyrobil!

Všichni dobře víme, že sehnat dobrého a šikovného řemeslníka je v dnešní době nadlidský úkol. A tak se raději spolehněte sami na sebe a přiučte se již dnes od minutového manžela Pepy Libického, jak svařovat trubky, což není nic obtížného, a zítra již můžete triumfovat svou soběstačností. V pořadu Libovky Pepy Libického si názorně ukážeme vše podstatné, s takovým učitelem to zvládne určitě každý.

Minutový manžel vás naučí svařovat plastové trubky
Autor: archiv FTV Prima Minutový manžel vás naučí svařovat plastové trubky

Další nápady a tipy se dozvíte na webu www.primadoma.tv.

Sledujte v neděli 8. prosince ve 13.35 na Primě!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!