Vyrobte si nádhernou industriální židli

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak se má pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.
Vyrobte si svou vlastní industriální židli
Vyrobte si svou vlastní industriální židli
archiv FTV Prima

reklama

Když člověk sleduje Pepu Libického, s jakou lehkostí a jak bravurně zachází s různými materiály, ať už je to dřevo, nebo kov, i s nářadím, které mu v rukách vyloženě hraje, ať už je to obyčejná vrtačka, hoblík, pila, flexa, nebo i docela komplikovaná svářečka, posadí se z toho obrazně řečeno na zadek. A aby to posezení bylo stylové, vyrobí Pepa v dnešním dílu nádhernou industriální židli, která svým designem strčí do kapsy kdejakou průmyslově vyrobenou, byť by byla z nejdražšího obchodu.

Industriální židle vlastní výroby předčí leckterý průmyslově vyrobený kousek z obchodu
Autor: archiv FTV Prima Industriální židle vlastní výroby předčí leckterý průmyslově vyrobený kousek z obchodu

Dnes budeme nejen vytvářet něco nového, ale také napravovat chyby druhých. Minutový manžel Pepa Libický se pustí do opravy obložkových zárubní. Kvůli povolené obložce se totiž svěsily dveře, které při otevírání a zavírání rozedírají podlahu. Celý problém spočívá ve špatně odvedené práci řemeslníka, který dveře montoval a šetřil s montážní pěnou. Nejenže nakonec dílo zachrání, ale ještě se nebudeme stačit divit, co všechno při tom najde…

Minutový manžel vás naučí opravit si obložkové zárubně
Autor: archiv FTV Prima Minutový manžel vás naučí opravit si obložkové zárubně

Sledujte v neděli 15. března ve 12.50 na Primě!

Více najdete na primadoma.tv.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!