Minutový manžel Pepa pomůže handicapovanému Ondřejovi s úpravou kuchyňských dvířek

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima nové díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.
Antik styl vytvoříte pomocí staré nátěrové techniky
Antik styl vytvoříte pomocí staré nátěrové techniky
archiv FTV Prima

reklama

Stále častěji se rádi vracíme ke starým věcem – renovujeme a restaurujeme ve velkém nejrůznější kusy nábytku. Jenže co když některý doslouží a do vašeho interiéru moderní kusy zkrátka nepasují? Je to jednoduché, vyrobte si ho sami! Pepa Libický v premiérovém dílu Libovek ukáže, jak si vyrobit antik polici, která bude vypadat, jako kdybyste ji právě sundali z půdy. Na úpravu nového dřeva totiž použije 100 let starou techniku s mořidlem a voskem.

Vyrobte si polici v antickém stylu
Autor: archiv FTV Prima Vyrobte si polici v antickém stylu

V rubrice Minutový manžel Pepa nově vyráží pomáhat potřebným, a handicapovanému Ondřejovi tak pomůže s instalací speciálně upravených dvířek u kuchyně.

Jak na instalaci speciálně upravených dvířek?
Autor: archiv FTV Prima Jak na instalaci speciálně upravených dvířek?

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 7. března ve 12:45 na Primě!

reklama

reklama