Pepa Libický se v Libovkách pustil do výroby kuchyňské linky

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak by se mělo pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie můžete zvolit, aby se dílo podařilo.
Libovky Pepy Libického
Libovky Pepy Libického
Vyrobte si kuchyňskou linku podle vlastního návrhu

reklama

Touží vaše žena po nové kuchyni? Tak jí to splňte! Ačkoli to může znít trochu šíleně, vyprojektovat si a vyrobit vlastníma rukama dřevěnou kuchyňskou linku není až tak neuskutečnitelný úkol. Nechte se inspirovat a vést krok za krokem zručným Pepou Libickým v jeho pořadu Libovky.

Navrhněte si linku přesně podle svých představ
Autor: archiv FTV Prima Navrhněte si linku přesně podle svých představ

Pokud se zlobíte s kapajícím nebo špatně těsnícím kohoutkem u pákové baterie, není hned potřeba myslet na jeho výměnu. Problém může spočívat v opotřebované kartuši, která má na starosti otvírání, zavírání a mixování teplé a studené vody. Její nefunkčnost se často projevuje právě protékáním vody nebo drhnutím páky. Minutový manžel Pepa Libický už balí všechno potřebné a jede vám na pomoc – ukáže, jak kartuš vyměnit.

Pepa Libický poradí, jak si můžete opravit kapající kohoutek u pákové baterie
Autor: archiv FTV Prima Pepa Libický poradí, jak si můžete opravit kapající kohoutek u pákové baterie

Sledujte v neděli 17. listopadu ve 13.40 na Primě!

reklama

reklama