Pepa Libický vás naučí vyrobit stůl s podstavcem ze starých šicích strojů

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.
Pepa Libický vyrobí stylový jídelní stůl
Pepa Libický vyrobí stylový jídelní stůl
achiv FTV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pokud vás nenechá žádná hromada harampádí chladnými a pokud odložené věci na skládce nechávají rozehrát vaši představivost, co všechno by se z toho ještě dalo udělat, pak jste na stejné vlně jako kutil Pepa Libický. A právě s jeho pomocí si v dalším dílu pořadu Libovky Pepy Libického vyrobíme jídelní stůl se stylovým podstavcem ze starých šlapacích šicích strojů, jehož desku budou tvořit přírodní dřevěné fošny a litá pryskyřice.

Starý šlapací šicí stroj můžete využít pro výrobu jídelního stolu
Autor: archiv FTV Prima Starý šlapací šicí stroj můžete využít pro výrobu jídelního stolu

V rubrice Minutový manžel pak ukážeme, jak si během několika minut velice jednoduše napnout do oken ochrannou síť, a komárům tak zatnout tipec. Zapomeňte na složité vyměřování a stloukání rámů. Dnes už to jde podstatně snadněji.

Ochrannou síť do oken lze napnout během chvilky
Autor: archiv FTV Prima Ochrannou síť do oken lze napnout během chvilky

Sledujte v neděli 20. října ve 13.40 na Primě!

Reklama
Reklama