Přestavba hospodářského stavení na letní sídlo zdárně pokračuje

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak mají pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie mohou zvolit, aby se dílo podařilo.
Po instalaci žaluzií v minulém týdnu se Pepa pustí do střechy
Po instalaci žaluzií v minulém týdnu se Pepa pustí do střechy
archiv FTV Prima

reklama

Přestavba hospodářského stavení na letní sídlo zdárně pokračuje. Po instalaci žaluzií v minulém týdnu se Pepa Libický pustí do střechy. Jenže tím vyvstala spousta problémů – stará střecha byla totiž eternitová, a zlikvidovat ji tak musí speciální firma, adekvátním způsobem a s potřebnými povoleními. Po jejím sundání bude třeba vyměnit ještě krovy a vyztužit pilíře, protože se Pepa rozhodl, že nová střecha bude moderní, „zelená“, a tudíž je potřeba zvýšit její nosnost. Na nové krovy pak přijdou zateplovací panely.

Nová střecha bude moderní, „zelená“
Autor: archiv FTV Prima Nová střecha bude moderní, „zelená“

V Minutovém manželovi měl Pepa vyrazit za paní Janou, jenže jeho plány překazila kuna, která si na Pepově autě pěkně pochutnala. Minutový manžel tak tentokrát poradí, jak se proti podobným nepříjemnostem nechat pojistit. Vojenský kufr paní Jany k renovaci nakonec přijede za Pepou, a ten tak ukáže, jak mu snadno a rychle dát nový kabát.

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 16. května 2021 ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama