V novém pořadu Libovky Pepy Libického se zaměříme na výměnu dlažby

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale neví, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima Libovky Pepy Libického. V každém díle se moderátor Pepa Libický bude věnovat jednomu projektu a divákům v návodech a postupech ukáže, jak pracovat s nářadím a nástroji i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.
Pepa Libický se ve svých Libovkách zaměřil na výměnu dlažby
Pepa Libický se ve svých Libovkách zaměřil na výměnu dlažby
archiv FTV Prima

reklama

V prvním díle se Pepa zaměří na výměnu dlažby. Betonová zámkovka byla svého času velkým hitem a každý chtěl mít terasu vydlážděnou právě touto praktickou dlažbou. Ovšem po letech dobré služby může být již docela poničená a zvlněná, například kvůli kořenům, které prorůstají odspodu. V pořadu Libovky Pepy Libického si ukážeme, jak podlahu terasy revitalizovat a vyměnit starou zámkovou dlažbu za krásnou novou, kamennou, která dodá naší terase moderní rustikální charakter.

Vyměňte starou zámkovku za novou kamennou dlažbu
Autor: archiv FTV Prima Vyměňte starou zámkovku za novou kamennou dlažbu

Pokud se ale na výměnu zámkové dlažby ještě nechystáte, poradíme, jak ji alespoň pořádně vyčistit. Plevel a mech prorůstající spárami, nánosy starého prachu… V rubrice Minutový manžel ukážeme, jak na její čištění pomocí vysokotlakého čističe neboli vapky, kterou stačí připojit k vodovodnímu potrubí a elektrické zásuvce, a začnou se dít zázraky.

Dlažbu můžete vyčistit pomocí vysokotlaké myčky
Autor: archiv FTV Prima Dlažbu můžete vyčistit pomocí vysokotlaké myčky

Sledujte v neděli 10. října ve 13.30 na Primě!

reklama

reklama