Vyrobte svým dětem postel ve tvaru lodi

Pro všechny, kterým se líbí ručně vyrábět, rekonstruovat, budovat a tvořit, ale nevědí, z které strany se do toho pustit, připravila televize Prima další díly pořadu Libovky Pepy Libického. V každém dílu se moderátor Pepa Libický věnuje jednomu projektu a divákům v návodech a postupech názorně ukazuje, jak pracovat s nářadím a nástroji, i jaké materiály a technologie zvolit, aby se dílo podařilo.
Pepa Libický připravil pro diváky projekt, jehož výsledek je určen pro každého dobrodruha
Pepa Libický připravil pro diváky projekt, jehož výsledek je určen pro každého dobrodruha
archiv FTV Prima

reklama

Každý malý kluk touží po velkých dobrodružstvích. A některým z nich se to dokonce i vyplní. Než však tomu svému dáte požehnání a pustíte ho do světa, aby neohroženě brázdil moře a oceány, dopřejte mu čas a klid snít svůj sen. A kde by se snilo lépe než v pohodlné posteli? V dalším dílu oblíbeného pořadu Libovky nás Pepa Libický ohromí novým projektem – postavíme v chlapeckém pokoji dřevěnou vyvýšenou postel představující loď.

Pepa Libický se představí divákům s novým projektem
Autor: archiv FTV Prima Pepa Libický se představí divákům s novým projektem

Na chvíli se proměníme nejen v námořníky, ale také v barmany. Alespoň tedy ve své fantazii. Pořádně protřepat dózu se sprejem totiž nápadně připomíná barmana obratně mixujícího nápoje v shakeru. A jen co barvu pořádně protřepeme, naučí nás minutový manžel Pepa Libický správné zásady nanášení akrylové barvy ve spreji stříkáním.

V Minutovém manželovi se naučíte správně nanášet barvu ve spreji
Autor: archiv FTV Prima V Minutovém manželovi se naučíte správně nanášet barvu ve spreji

Více najdete na primadoma.tv.

Sledujte v neděli 8. března ve 12.50 na Primě!

reklama

reklama