Martin Hofmann se představuje v nové roli! Klaďas, nebo záporák?

Známého herce Martina Hofmanna uvidíte na Primě už od 17. června v minisérii Linka. Jakou postavu mu scenáristé přichystali?
Martin Hofmann v roli záchranáře na tísňové lince.
Martin Hofmann v roli záchranáře na tísňové lince.
archiv FTV Prima/ Linka

reklama

Minisérie Linka si klade za cíl ukázat, že na lince 112 pracují také jen lidé, kteří kromě dalších schopností musí umět přesně rozdělit pracovní a soukromý život. Právě na ně totiž spoléhají volající, kteří potřebují pomoci zachránit život, uhasit požár a vyřešit další stovky složitých situací. Denně, každou hodinu, každou minutu. 

Jedním z hrdinů dispečinku naší tísňové linky je i Theodor Franz (Martin Hofmann).

Když jezdil se záchrannou službou, měl problémy s alkoholem, proto byl suspendován, a nakonec se ocitl na dispečinku tísňové linky. Aniž by na své image rebela jakkoli pracoval, právě ona problematičnost a škraloupy v minulosti, které netají, mu dodávají na přitažlivosti u žen. A které umí beze zbytku využít…

Pusťte si jednu z prvních ukázek z minisérie Linka s Martinem Hofmannem:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Linka (1) - teaser 3

Čtyři díly minisérie Linka jsou vždy dělené do jednotlivých případů. Během jednoho dílu se odehrají dva velké uzavřené případy plus drobnější výjezdy.

Profesionálové mají také svůj soukromý život. Jak se daří vybalancovat obě roviny nezbytné pro spokojený život všem, kdo se objeví ve čtyřech dílech minisérie Linka?

Jak kdy a jak komu. Profese, kterou si všichni zvolili, je nesmírně psychicky vyčerpávající, a do toho se všechny postavy seriálu ocitají na soukromých osobních křižovatkách.

O těch ovšem jejich klienti, tedy ti, kdo se s důvěrou obracejí na linku 112, vědět nesmí. Komu se daří „nechávat emoce doma“ a kdo si své soukromé starosti nosí s sebou do práce? 

Minisérie Linka bude mít na Primě premiéru už 17. 6. ve 20.15.

Po boku Martina Hofmanna se v minisérii Linka můžete těšit také na Ivanu Chýlkovou, Ondřeje Brzobohatého, Martina Fingera, Vladimíra Kratinu, Romana Vojtka (herce Kratinu a Vojtka si můžete připomenout online v seriálu Všechny moje lásky), Evu Leimbergerovou nebo Sandru Černodrinskou.

Vše o nové minisérii Linka

Podívejte se na Martina Hofmanna v galerii prvních fotek z natáčení seriálu Linka:

reklama

reklama