Linka 112 každý všední den již od 3. prosince na Primě!

Sledujte od 3. prosince každý všední den v 16.50 práci dispečerů i všech složek IZS.
Linka 112 logo
Linka 112 logo
archiv TV Prima
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

FTV Prima přichází s pořadem  Linka 112, který volně navazuje na pořad Policie v akci. Pořad je v maximální možné míře založen na skutečnosti. Rekonstrukce jednotlivých příběhů jsou vytvářeny týmem odborníků, v dispečinku najdete skutečné profesionály, kteří svou práci považují za poslání.

Podívejte se na upoutávku:

Linka 112 (1) - upoutávka
Linka 112 (1) - upoutávka

Inovativní projekt FTV Prima má za cíl nejen pobavit, ale také přiblížit, co se děje na Lince 112. Jak náročná práce dispečerů je, proč je ale její bezchybná funkce nezbytná. Čtyři dispečeři, jejich boj o minuty, který dokáže zachránit lidské životy. Skutečné události, drama a napětí. Linku 112 mohou lidé volat kdykoliv se ocitnou v nouzi. Dispečeři řeší případy, kdy jde o život nebo třeba i jen o pomoc a rychlé přivolání složek Integrovaného záchranného systému.

Uvězněná ve výtahu

Marta Kadlecová je zaměstnaná manažerka, která žije sama a má jen sestru se kterou se právě pohádala. Po hádce nastoupí do výtahu a jede na jednu ze svých důležitých pracovních schůzek. Výtah se s ní ale zasekne. Volá na linku 112, protože potřebuje rychlou pomoc. Představuje si, že bude za pár minut venku a bude moct pokračovat do práce. Pomoc je ale delší, než si Marta myslela, a tak propadá panice a hysterii. Jak si poradí dispečerka na lince 112 s klaustrofobickou Martou?  

Podívejte se na Martu ve výtahu:

Linka 112 (1): Uvězněná ve výtahu
Linka 112 (1): Uvězněná ve výtahu

Dívejte se každý všední den v 16.50 na Primě nebo online v našem archivu.

Reklama
Reklama