Bonusové video: Show Máme rádi Česko dostala s premiérovou řadou novou kapelu!

České písníčky a jejich poznávání k show Máme rádi Česko neodmyslitelně patří od prvního dílu. S premiérovou IX. řadou se o živou muziku postará nová kapela s novým zpěvákem. Jak probíhal výběr tohoto originálního hudebního tělesa – Maxibandu Jana Maxiána? Na to se podívejte v bonusovém videu ze zákulisí.
Vizuální novinky doplní i ty akustické díky novému hudebnímu tělesu a aranžím Maxibandu Jana Maxiána.
Vizuální novinky doplní i ty akustické díky novému hudebnímu tělesu a aranžím Maxibandu Jana Maxiána.
Skupina Prima/ Máme rádi Česko

reklama

„Honza je neuvěřitelně talentovanej, takže byl pro mě úplně jasná volba,“ říká moderátor a autor scénáře show Libor Bouček k výběru nové kapely. V jejím čele se na pódiu předvede zpěvák Václav Noid Bárta. „Mým úkolem je společně se Sárou Milfajtovou a Vendulkou Příhodovou zpívat písničky, které se soutěžící před tím pokoušeli uhodnout,“ doplňuje Václav Noid Bárta. Více si o nové kapele pusťte na videu ze zákulisí:

Exkluzivní bonusové video ze zákulisí natáčení show Máme rádi Česko:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko: Kapela

Nová kapela není jedinou inovací premiérových dílů. Show Máme rádi Česko dostala také nové studio, nové technologie, nové logo, mezi soutěžícími zazáří špičky ve svých oborech.

To, co diváci na oblíbené televizní vědomostní soutěži milují, ale zůstává při starém. Opět se můžete těšit na zábavné hry nebo chytrý humor moderátora Libora Boučka a kapitánů soutěžních týmů Jakuba Prachaře a Vojty Kotka.

Premiéra IX. řady show Máme rádi Česko začíná v pátek 5. března ve 20:15 na Primě.

Nová řada show Máme rádi Česko.

Máme rádi Česko: Tato řada je tou nejlepší v dějinách pořadu, říká Jakub Prachař

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!