Kde trávil kapitán Česka Jan Dolanský nejraději prázdniny jako kluk a kam vyrazí letos?

Jak vypadaly letní měsíce volna kapitána show Máme rádi Česko, když byl ještě malý kluk? Co myslíte, kde je trávil nejraději? V Čechách, nebo v zahraniční? A co ty letošní?
Tohle gesto si zapamatujte. Jan přemýšlí:-)
Tohle gesto si zapamatujte. Jan přemýšlí:-)
Hermina Press

Kapitán týmu Bílých, ale i hvězda seriálu Ohnivý kuře na otázku nej prázdnin odpovídá jasně. "Trávil jsem je hodně s babičkou a dědou na chatě, což byly asi nejhezčí dny prázdnin, protože se o nás úžasně starali," vzpomíná herec Jan Dolanský na nezapomenutelné okamžiky dětství s prarodiči a pokračuje.

"Byl jsem tam s bráchou dvojčetem, se kterým jsme vymýšleli spoustu zajímavých věcí. A pak, protože jsme chodili do skauta, jsme jezdili na tábory, kde to taky bylo parádní a setkávali jsme se s novými lidmi."

Letošní prázdniny? S Kuřetem na plný úvazek

A co letos, chystá se  herec někam na dovolenou? "Nechystám, protože většinu času budu trávit na natáčení Ohnivýho kuřete. Mám pár dní volna, tak pojedeme někam s dětmi, ale většinu léta mi zabere práce," odpovídá stále pracovně zapřažený sympaťák Dolanský.

Na stránkách o show Máme rádi Česko si můžete kdykoliv Jana Dolanského připomenout. A nejen jeho. Přehrát si zde můžete celou řadu bonusových scén, které v televizi nebyly, nebo rozhovory s aktéry této zábavné soutěže.

Bavte se, kdykoliv dostanete chuť! 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama