O pořadu

Kolik toho o Česku vědí osobnosti z herecké branže, baviči, moderátoři, sportovci, hudebníci, tedy populární tváře českého televizního a veřejného života? To se opět ukáže v dalších premiérových kolech zábavné televizní show FTV Prima Máme rádi Česko.
Máme rádi Česko hl. foto
Máme rádi Česko hl. foto

reklama

V zábavné vědomostní show spolu soupeří dva týmy složené ze tří známých osobností a jednoho kapitána. Členové týmů se vždy po dílu střídají, kapitáni však zůstávají stále stejní. Jsou to moderátor a herečtí kolegové Jakub Prachař a nově Vojta Kotek, který v sobě někdy ani v rámci bojů nezapře, že je kromě herce, také režisér. Kapitánům bude z postu moderátora opět sekundovat Libor Bouček.

Každý pátek ve 20.15 na Primě budou soupeři, ale i diváci doma u tv obrazek, prověřeni ze znalostí týkajících se všeho, co je české, od notoricky známých věcí až po ty záludnější, ovšem neméně zajímavé!

A z jakých oblastí pocházejí všetečné otázky a úkoly? Soutěžící budou muset pátrat ve znalostech z historie, zeměpisu, kultury, sportu, filmové i hudební branže, ale i všeobecného přehledu. Čeká je například poznávání filmových nebo hudebních ukázek, rozkrývání identity známých českých osobností, kreslení na průsvitnou tabuli, umísťování zeměpisných pojmů na slepou mapu, kolo štěstí se zajímavými informacemi o průměrném Čechovi a pochopitelně také hodně muziky. O tu se postará kapela Boom!Band J. Dvořáka, která bude soutěž po celou dobu doprovázet.

Na vítězný tým, který během večera porazí soupeře v počtu získaných bodů, čeká odměna v podobě ceny typické pro českou kulturu.

Původní formát I love my country holandské produkční společnosti Talpa se vysílal již ve více než 25 zemích  světa. Kromě Primy jej vysílali televize ve Velké Británii,  Itálii, Polsku, Francii, Německu, Švédsku, Dánsku, Číně i na Slovensku.

Show Máme rádi Česko sledujte vždy v pátek ve 20.15 na Primě! Premiérová VIII. řada začíná 29. května!

reklama

reklama