Přiznání Jakuba Prachaře v pořadu Máme rádi Česko: Mysleli si o mně u komise, že jsem zešílel

Díky pořadu Máme rádi Česko se diváci u televizních obrazovek dozvídají překvapivé informace nejenom o naší krásné vlasti, historkami ze svého života v Česku šokuje i jeden z kapitánů, Jakub Prachař. Minulý díl zpestřil přiznáním o průběhu svého odvodu na vojnu. Dívejte se on-line na iPrima.cz.
Máme rádi Česko - Jakub Prachař
Máme rádi Česko - Jakub Prachař
Prima FTV

reklama

Zapůsobit Jakub Prachař skutečně umí. Na jeho vystoupení prý podle jeho slov jen tak nezapomene ani vojenská odvodová komise. „Byl jsem odvedenej. U odvodové komise si mysleli, že jsem zešílel. Přišel jsem tam a říkal jsem, že mám za půl hodiny akrobacii a že mě musí odvést. Mysleli si, že jsem zešílel, nikdo takový tam nebyl třicet let,“ spustil vyprávění v pořadu Máme rádi Česko Jakub Prachař.

„Říkali, že to bude proces a že musím k lékaři. V dotazníku jsem napsal, že piju rum, to je pravda, já ho piju. Lékař nechápal, proč jsem nezašel někam na kliniku, k někomu, kdo dělá ledviny, že by mi k tomu napsal román a nemuseli jsme se o tom vůbec bavit. Ale já jsem tam chtěl. Přesvědčovali mě, abych tam nechodil. Ale já jsem odvedenej,“ řekl hrdě před národem. Na vojnu ale nedošel, po maturitě na gymnáziu narukoval na DAMU, kterou opustil po dvou letech v roce, kdy byla zrušená vojenská služba.  

Vybojoval Jakub Prachař v posledním premiérovém díle pořadu Máme rádi Česko výhru pro svůj tým ve složení Petra Černocká, Marek Taclík a Dominika Býmová, nebo nechá výjimečně vyhrát protihráče Vojtu Kotka, Milana Šteindlera, Nikol Kouklovou a Jiřího Helekala? 

Máme rádi Česko sledujte i on-line na iPrima.cz.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!