Sledujte sobotní díl vašeho Česka online. Možnost je časově omezena

Komu utekl sobotní díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko v televizi, může si ho celý přehrát hned v úvodu článku. Víte toho víc, než dnešní šestice známých tváří české hudební, herecké, a dokonce sexuologické scény? Otestujte se se soutěžícími a bavte se u toho!
Máme rádi Česko V (5)
Máme rádi Česko V (5)

reklama

V týmu Jakuba Prachaře jste mohli vidět zpěváka, kytaristu a herce Adama Mišíka, prezidentku nadačního fondu Kapka naděje Vendulu Svobodovou a herce a moderátora Jana Rosáka. (Připomeňte si ho jako českého otce Furu z Pevnosti Boyard nebo nejnověji v roli kardiochirurga v seriálu Modrý kód.

Kapitán Jan Dolanský si do arény pozval zpěvačku Žofii Dařbujánovou, sexuoložku Lauru Janáčkovou a herce Miloslava Mejzlíka.

Další premiérový díl zábavné vědomostní show Máme rádi Česko si nenechte ujít zase v sobotu ve 20.15 na Primě!

A zde se ještě podívejte, jak přítomnost moderátora legendárního Videostopu Jana Rosáka rozhodila Libora Boučka, moderátora Česka:

Znáte odpověď na tuto filmovou hádanku?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko V (5): Předpremiérová hádanka

 

Hlasujte v anketě níže, na koho z prvních soutěžících se těšíte nejvíc:

(schneidy)

 

 

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!