VIDEA: Od neděle startují premiérové díly show Máme rádi Česko. Dejte si předpremiérové ochutnávky

Zábavná vědomostní show Máme rádi Česko se vrací! Už teď se můžete v předpremiéře zasmát u vybraných scén z nedělní premiéry. Dozvíte se třeba, proč Lejla Abbasová hlásí svému kapitánovi: "Když jsem se narodila, byla jsem malé černé cosi s puntíky, měla jsem ocásek..."
Česko vysíláme nově v neděli ve 20:15 na Primě.
Česko vysíláme nově v neděli ve 20:15 na Primě.
archiv FTV Prima

reklama

Už tuto neděli zábavné klání opět prověří vědomosti českých celebrit, ale i ty vaše. Na dalším VIDEU se pak seznámíte s úplně novou soutěžní disciplínou. Nepřišel s ní ovšem scenárista, ale jeden ze soutěžících:-) 

Sledujte oblíbenou show Máme rádi Česko v neděli ve 20.15 na Primě.

 

VIDEO II. Níže si pusťte novou disciplínu v podání herce Pavla Nového. Šli byste vy do jednohubek, které možná pamatují praotce Čecha?

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MRČ: Nová disciplína

 

Na koho se můžete kromě stálic show Libora Boučka a kapitánů Jakuba Prachaře s Martinem Dejdarem těšit? Co všechno vědí o České republice, si tentokrát ověří tito soutěžící. Na koho se těšíte nejvíce? Hlasujte v anketě.

reklama

reklama