Závěr Máme rádi Česko: Jakub Prachař šel do boje i se svým houserem

Se zablokovanými zády přišel na natáčení závěrečného dílu zábavného vědomostního klání Máme rádi Česko jeden z kapitánů, Jakub Prachař. Ač se snažil svoji bolest a slabinu před soupeři i diváky posledního premiérového dílu sezóny skrýt, nepodařilo se mu to. Co ho (pro)zradilo?
Tomáš Matonoha už show Máme rádi Česko jednou absolvoval.
Tomáš Matonoha už show Máme rádi Česko jednou absolvoval.
FTV Prima/ Máme rádi Česko

„Jakub mi před natáčením svěřil, že má housera, chtěl bych ocenit, že i přesto se ujal pantomimy," práskl na svého kapitána Tomáš Matonoha.

Jak už po těch několika letech vysílání show Máme rádi Česko víte, kapitán červeného týmu Jakub Prachař je pověstný svojí soutěživostí, nepřijímá úlevy, a především nerad ukazuje své slabiny. Slova Tomáše Matonohy, který vás na Primě bavil také například v seriálu Vinaři, se proto snažil zlehčit. „Dostal jsem ho od strejdy, už teda fiknutýho," vtipkoval při natáčení. V kondici ale viditelně nebyl, svoji oblíbenou „němou“ hru totiž prohrál.

Pusťte si exkluzivní ukázku a sledujte až do konce! Poznáte na Jakubovi Prachařovi indispozici?

Máme rádi Česko VIII (8): Přísloví týmu
Máme rádi Česko VIII (8): Přísloví týmu

Dojde i s houserem a se svým týmem ve složení Ondřej Pavelka, Tomáš Matonoha a Vendula Příhodová k dalšímu celkovému vítězství, nebo indisponovaný podlehne týmu Vojty Kotka ve složení Antonín Procházka, Lucie Benešová a písničkář Jakub Ondra?

Sledujte premiérový díl show Máme rádi Česko v pátek 26. června ve 20.15 na Primě, nebo pak online v archivu iPrima.cz.

Máme rádi Česko VIII (8) - upoutávka
Máme rádi Česko VIII (8) - upoutávka

Užijte si prázdniny s některým z českých filmů online v našem archivu iPrima.cz:

reklama