Zimní speciál zábavné show Máme rádi Česko. Premiéra už v neděli na Primě!

Dobrá zpráva pro všechny, kdo mají rádi humor. Celkem dva díly zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko vás budou bavit již v neděli 8. prosince a za týden 15. prosince vždy od 20.15 na Primě. Můžete se těšit nejen na osvědčené tváře, kapitány Jakuba Prachaře a Vojtu Kotka, ale i na řadu speciálních zimních hostů. Představil nám je sám scenárista a moderátor show Libor Bouček:
Zimní speciál zábavné show Máme rádi Česko začíná v neděli večer na Primě.
Zimní speciál zábavné show Máme rádi Česko začíná v neděli večer na Primě.
FTV Prima/Máme rádi Česko

reklama

Jak říká scenárista a oblíbený moderátor show Libor Bouček: „ Zima, to nejsou jenom mrazy a plískanice. To je také spousta sněhu, tradičních sportů a zábavy.“ A platí, že zimní zábavu si nejlépe užijete s někým, kdo má zimu pod kůží.

Na koho se tedy v prvním premiérovém dílu zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko můžete těšit?

Tým kapitána Jakuba Prachaře budou reprezentovat herečka Kateřina Klausová, která má se zimou společnou roli ve filmu Špindl, dále herec s chladivým jménem Karel Zima (sledujte ho také v seriálu Temný kraj online) a bývalý český skokan na lyžích, mistr světa v letech na lyžích a olympijský medailista Jaroslav Sakala.

Zimní tým Jakuba Prachaře.
Autor: FTV Prima/Máme rádi Česko Zimní tým Jakuba Prachaře.

V týmu kapitána Vojty Kotka nastoupí zpěvačka a moderátorka Marta Jandová (pusťte si Martu v její show), mistr Evropy z roku 2008, krasobruslař "v penzi", dnes sportovní moderátor Tomáš Verner a hokejový trenér a bývalý hokejový útočník Martin Procházka.

Zimní tým Vojty Kotka.
Autor: FTV Prima/Máme rádi Česko Zimní tým Vojty Kotka.

Podívejte se na televizní upoutávku:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

Máme rádi Česko VIII (1) - upoutávka

Premiérový díl zimního speciálu zábavné show Máme rádi Česko nepropásněte již tuto neděli ve 20.15 na Primě.

reklama

reklama