Jaké bylo heslo Ondřeje a Radoslava Brzbohatého? Podívejte se na exkluzivní video z talkshow MARTA!

Nová televizní talkshow Marty Jandové MARTA startuje již toto úterý ve 21.35 na Primě. Jedním z hostů bude Martin dlouholetý kamarád a kolega Ondřej Brzobohatý.
Ondřej Brzobohatý v talkshow MARTA
Ondřej Brzobohatý v talkshow MARTA
FTV Prima/ Marta

reklama

Talentovaný hudebník, skladatel, herec a moderátor se s Martou rozpovídá mimo jiné o svém dětství a o tom, jaký vztah měl se svým tatínkem, jedním z nejlepších českých herců, Radoslavem Brzobohatým.

Marta Jandová má novou televizní show MARTA

Videorozhovor: Marta Jandová má novou talkshow MARTA. Jak se na natáčení připravuje?

Zejména rád vzpomíná na to, jakým způsobem jej jeho tatínek při dětských hudebních a hereckých vystoupeních podporoval. Společně se totiž drželi jednoho důležitého hesla. Jakého?

Podívejte se na ukázku z talkshow MARTA:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (1): Heslo tatínka Brzobohatého

Další vyprávění Ondřeje Brzobohatého a jeho dvou tajných hostů, které mu Marta Jandová vymyslela, sledujte v úterý ve 21.35 na Primě v první epizodě talkshow MARTA, jejímž druhým hlavním hostem bude další, neméně talentovaný zpěvák – Marek Ztracený.

Václav Noid Bárta natočil znělku k pořadu Marta 5

Exkluzivně: Václav Noid Bárta režíroval znělku k talkshow MARTA své kamarádky Marty Jandové. Mrkněte se!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!