Je to v rodině! Čím pobaví Taťána svého muže Ondřeje Brzobohatého? Sledujte video ze show MARTA

Marta Jandová ví, jak překvapit, a až dojmout své přátele. Když pro Ondřeje Brzobohatého vymyslí jako tajného hosta jeho ženu Taťánu, napadne ji, že by mu mohla rovnou i zazpívat. To ale nebude to hlavní, kvůli čemu půjde Ondřej již po několikáté během večera „do kolen“. Mrkněte se již nyní na video a celý první díl talkshow MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.
Ondřeje Brzobohatého dojme v show MARTA jeho žena Taťána
Ondřeje Brzobohatého dojme v show MARTA jeho žena Taťána
FTV Prima/ Marta

reklama

Ondřej Brzobohatý je již dlouho přesvědčený o tom, že jeho žena Taťána umí výborně zpívat. Jemu samotnému se ji však dosud nepodařilo přemluvit k tomu, aby veřejně zazpívala. To se povedlo až Martě Jandové, která Taťánu pozvala do své show MARTA coby tajného hosta.

Tajní hosté Ondřeje Brzobohatého v show MARTA

Marta Jandová v show MARTA dostane Ondřeje Brzobohatého tajnými hosty. Sledujte, koho pozvala!

Nakonec to ale nebude Taťánin zpěv, ale něco úplně jiného, z čeho bude Ondřej Brzobohatý nadmíru spokojený.

Podívejte se na ukázku ze show MARTA:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (1): Táňa zapomněla text písně

Zajímá vás, jak Taťána Gregor Brzobohatá zazpívala? Dívejte se v úterý ve 21.35 na Primě na první díl show MARTA, nebo se na něj podívejte online na iPrima.cz.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!