Markovi Ztracenému dojdou v talkshow MARTA slova. Jaké tajné hosty mu Marta Jandová přichystala?

Jedním z hlavních rysů nové talkshow MARTA Marty Jandové jsou překvapení pro hosty v podobě tajných hostů. Jaký šok uštědří svým výběrem Marta Jandová svému kamarádovi a kolegovi Markovi Ztracenému? Podívejte se už nyní na video a celý díl show sledujte v úterý ve 21.35 na Primě.
Marka Ztraceného v show MARTA překvapí Fratišek a Vojta Nedvědi
Marka Ztraceného v show MARTA překvapí Fratišek a Vojta Nedvědi
FTV Prima/ Marta

reklama

Není nad to potěšit kamaráda. Pravděpodobně to si řekla Marta Jandová, když vybírala tajné hosty pro Marka Ztraceného, jehož si pozvala do prvního dílu své televizní show MARTA.

Marta Jandová má novou televizní show MARTA

Videorozhovor: Marta Jandová má novou talkshow MARTA. Jak se na natáčení připravuje?

Protože Marka dobře zná, ví, že je obrovským fanouškem Nedvědů, nikdy s nimi ale dosud neměl možnost se osobně setkat, nebo si s nimi dokonce zahrát a zazpívat. Není se proto čemu divit, že mu Martino překvapení doslova vyrazí dech.

Podívejte se na ochutnávku ze show MARTA:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (1): Překvapení pro Marka Ztraceného

Zahraje si nakonec se svými idoly Marek Ztracený? To uvidíte již v úterý ve 21.35 na Primě v celé epizodě talkshow MARTA, kterou můžete sledovat i online na iPrima.cz.

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!