Marta Jandová v show MARTA dostane Ondřeje Brzobohatého tajnými hosty. Sledujte, koho pozvala!

Nová talkshow Marty Jandové MARTA je trochu jiná než běžné televizní show. Mimo jiné třeba tím, že si Marta na natáčení zve své dobré přátele, kterým pak činí překvapení tajnými hosty. A výběrem tajných hostů pro Ondřeje Brzobohatého se evidentně trefila. Dívejte se v úterý ve 21.35 na první epizodu show MARTA, ale už nyní si můžete užít překvapení Ondřeje Brzobohatého.
Tajní hosté Ondřeje Brzobohatého v show MARTA
Tajní hosté Ondřeje Brzobohatého v show MARTA
FTV Prima/ Marta

reklama

S Ondřejem Brzobohatým pojí Martu Jandovou dlouholeté přátelství. Díky tomu Ondřeje Brzbohatého dobře zná, a dokázala mu tak vymyslet ne pouze jednoho, ale hned dva tajné hosty, které Ondřeje dostanou „do kolen“.

Prvním z nich je šéfkuchař Miroslav Kalina, kterého vášnivý kuchař Ondřej obdivuje a rád navštěvuje jeho restaurace. Už jen Miroslav Kalina, s nímž si Ondřej Brzobohatý společně uvaří, by proto jako super tajné překvapení stačil. Marta Jandová však měla pro Ondřeje Brzobohatého ještě jedno eso v rukávu!

Podívejte se na video ze show MARTA, jak moc se Martě překvapení povedlo:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (1): Dvojité překvapení pro Ondřeje Brzobohatého

První epizodu talkshow MARTA sledujte v úterý ve 21.35 na Primě, a nebo kdykoliv online na iPrimě!

Václav Noid Bárta natočil znělku k pořadu Marta 5

Exkluzivně: Václav Noid Bárta režíroval znělku k talkshow MARTA své kamarádky Marty Jandové. Mrkněte se!

reklama

reklama

Něco se chystá. Nová prima+ již brzy!