Co štve životní ženy Petra Jandy na slavném hitmakerovi? Odpoví video z televizní show MARTA

Manželka Alice Jandová a dcera Marta Jandová, to jsou hlavní ženy v životě Petra Jandy. Obě dvě se také objeví v úterý epizodě televizní show MARTA. Dívejte se v úterý ve 20.15 na Primu.
Alice Jandová a Petr Janda v show MARTA
Alice Jandová a Petr Janda v show MARTA
FTV Prima/ Marta

reklama

Petra Janda je rozhodne legenda české populární hudby. Právě proto si jej jeho dcera pozvala do epizody své televizní show zaměřené na téma legendy. Jenže i legendy mají své mouchy!

Marta Jandová nazývá současnou manželku svého otce Alice láskyplně maceška. V rámci talkshow se jí vyptá, co na jejím otci nejvíce miluje, nicméně prostor dostane i to, co jí na Petru Jandovi vadí. A Marta Jandová to přesně víc, a dokáže to i parádně parodovat. Tipněte si, co by to tak mohlo být, a pak se podívejte na video!

Video ze show MARTA:

Byl dosažen limit pro přehrávání

Litujeme, ale na vašem účtu je přehráváno příliš mnoho videí zároveň. Pokud chcete pokračovat v přehrávání na tomto zařízení, prosím, ukončete přehrávání na jiných zařízeních. Více o limitech přehrávání videí na účtech s předplatným najdete na adrese https://ipri.ma/faqbr

MARTA (3): Pořád brnká

Celou show MARTA, v níž se vedle Petra Jandy objeví i kardiolog Jan Pirk a herci Martin Dejdar a Juraj Kukra, sledujte v úterý od 20.15 na Primě.

reklama

reklama